AKPARTİ BALIKESIR ALTIEYLÜL BELEDIYE BASKAN ADAYI ZEKAİ KAFAOĞLU
   
 
PAYLAS
Bookmark and Share
 
Ana Menü
 
ALTIEYLÜL İLÇESİ
Yeni Sayfa 1
Anket
Tanımlanmış Anket Bulunamadı.
 
ALTIEYLÜL İLÇESİ
Yeni Sayfa 1
ALTIEYLÜL İLÇESİ
Yeni Sayfa 1
Büyükşehir yasası
MERKEZ´DE 3 BELEDİYE OLACAK
     

     
Büyükşehir Belediye Başkanlığı il sınırlarının bütününden sorumlu oluyor, ancak Büyükşehir Belediyesi´nin idare merkezi Balıkesir il merkezi olacak. Bunun yanı sıra Karesi ve Altı Eylül belediyeleri de il merkezinde olacak. Böylece il merkezinde 3 belediye yer alacak.
 

  ALTIEYLÜL İLÇESİ´NE BAĞLANAN MAHALLELER
     
      Karesi ilçesinde merkezdeki mahalle sayısı fazla, köy sayısı daha az olarak belirlenirken, Altı Eylül ilçesinde tam tersi oldu. Tasarıya göre 13 mahalle Altı Eylül´e bağlanırken, merkeze bağlı köylerin 81´i Altı Eylül´e dahil edildi.
      Altı Eylül´e bağlanan mahalleler şunlar: Plevne, Bahçelievler, Hasan Basri Çantay, 1. Gündoğan, 2. Gündoğan, Gümüşçeşme, Gazi Osman Paşa, Yıldız, Sütlüce, Kasaplar, Dinkçiler, Hacıilbey, Altıeylül.
      Altı Eylül ilçesine bağlanan köyler de şöyle:
      Pamukçu, Çayırhisar, Halalca, Ovaköy, Yakupköy, Karamanköy, Köylüköy, Balıklı, Çandır, Aslıhan, Aslıhan Tepecik, Atköy, Ovabayındır, Yenice, Akarsu, Ayvatlar, Karakaya, Kürse, Gökçeören, Köseler, Aybeşacı, Küçükbostancı, Büyükbostancı, Paşaköy, Çiçekpınar, Akçakaya, Kabaklı, Dereçiftlik, Çukur Hüseyin, Bahçedere, Karamanlar, Kozören, Karakavak, Çamköy, Beşpınar, Macarlar, Dişbudak, Çiftçidere, Çönge, Kirazköy, Sıvatpınar, Bozen, Türkali, Taşköy, Selimiye, İnkaya, Orhanlı, Çiftlik, Taşpınar, Turnalar, Kılcılar, Kirazpınar, Tayyipler, Çınarlıdere, Karabeyler, Konakpınar, Bereketli, Kuşkaya, Bayat, Akçaköy, Yeşiller, Ayvacık, Çakıllık, Dedeburnu, Kozdere Ğüvem, Yeşilyurt, Sarıalan, Kutludüğün, Kuyualan, Küpeler, Meryemdere, Ortamandıra, Dallımandıra, Dereköy, Ertuğrul, Gökköy, Bigatepe, Aliağa, Atatöy, Aynaoğlu, Bağalan.

      KARESİ İLÇESİ´NE BAĞLANAN MAHALLELER
     
      Merkez´de kurulacak Karesi ilçesine bağlanan mahalleler şunlar:
      Kuvayı Milliye, 1. Sakarya, 2. Sakarya, Çay, Vicdaniye, Kayabey, 1. Oruçgazi, 2. Oruçgazi, Maltepe, Ege, Ali Hikmet Paşa, Toygar, Atatürk, Paşaalanı, Yeni Mahalle, Eski Kuyumcular, Dumlupınar, Yıldırım, Akıncılar, Karaoğlan, Karesi, Aygören, Hacıismail, Mirzabey, Kızpınar, Adnan Menderes.
      Bu arada Şamlı ve Kocaavşar belediyeleri de Karesi ilçesine dahil ediliyor. Karesi´ye bağlanan belde ve köyler de şöyle sıralanıyor:
      Şamlı, Kocaavşar, Üçpınar, Ziyaretli, Köteyli, Fethiye, İbirler, Davutlar, Çaypınar, Yaylabayır, Yağcılar, Çanacık, Yeşilova, Taşkesiği, Alacabayır, Düzoba, Hisaralan, Toybelen, Boğazköy, Karacaören, Karakol, Kavaklı, Ortaca, Kurtdere, Armutalan, Kırmızılar, Büyükpınar, Tatlıpınar, Yaylacık, Yeni İskender, Deliktaş, Ovacık, Turplu, Aktarma, Beyköy, Kabakdere, Kalaycılar, Naipli, Bakacak, Yeniköy.

MAKAMIMIZDA İLK GÜNÜMÜZ


MAKAMIMIZDA İLK GÜNÜMÜZ


Devamı · 1179 Okunma ·Yazdır
CAFE GOLL BAHÇE AÇILIŞINDAYDIK

.
CAFE GOLL BAHÇE AÇILIŞINDAYDIK
.

Devamı · 970 Okunma ·Yazdır
MAZBATAMIZI ALDIK

MAZBATAMIZI ALDIK
Altıeylül Belediye Başkanımız Zekai KAFAOĞLU Mazbatasını aldı. Başkan Kafaoğlu Mazbatasını almasının ardından yaptığı açıklamada " Altıeylül'ümüz için, Balıkesir'imiz için hayırlı olsun. Seçim döneminde bizimle birlikte çalışan, emek veren, destek veren, öncelikle İlçe Teşkilatımız olmak üzere, Kadın kollarımıza, Gençlik kollarımıza, Milletvekillerimiz ve gönüllü olarak yanımızda olan isimsiz kahramanlarımıza teşekkür ediyor, onları da gönülden kutluyorum. Zafer rehavetine kapılmadan, kolları sıvayıp işe başlayacağız."dedi.

Devamı · 851 Okunma ·Yazdır
BALIKESİR TANITIM KERVANINA KATILDIK

,
BALIKESİR TANITIM KERVANINA KATILDIK

Devamı · 908 Okunma ·Yazdır
HİÇ KİMSEYİ ÖTEKİLEŞTİRMEYECEĞİZ....

Altıeylül İlçesi Kurucu Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu da, Balıkesirli hemşehrilerimize çok teşekkür ediyoruz desteklerinden dolayı. Hemen hizmete koyulacağız. Hepimiz beraber büyük bir sorumluluk yüklendik. Onların verdiği bu emaneti sonuna kadar koruyarak bir 5 yılın sonunda Balıkesir´i onların hayal edemediği noktaya el ele, gönül gönüle götüreceğimize inanıyorum..

Devamı · 732 Okunma ·Yazdır
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ZİYARETİMİZ

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ZİYARETİMİZ
Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde, Büyükşehir hizmet ve planlamaları hakkında ön bilgilendirme ve eğitim aldık.. Herşey, Balıkesir için.. Altıeylül için.. Karesi için..

Devamı · 739 Okunma ·Yazdır
30 Mart yerel seçimlerinde Ortamandıra’da verdiği sözü tuttu..Bu bir işaret fişeğidir

30 Mart yerel seçimlerinde Altıeylül ilçesi Belediye Başkanı seçilen Zekai Kafaoğlu, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Ortamandıra’da verdiği sözü tuttu ve Başkan seçilmesinin ertesi günü Ortamandıra’ya ziyarete gitti.

Devamı · 797 Okunma ·Yazdır
Zekai KAFAOĞLU Bu akşam saat 20.30'da Karesi ve Anadolu Tv ortak yayınında

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai KAFAOĞLU Bu akşam saat 20.30'da Yerel Seçim Gündemi programinda Karesi ve Anadolu Tv ortak yayınında tüm Balıkesir halkına selamlama ve teşekkür konuşması yapacaktır..

Devamı · 1104 Okunma ·Yazdır
İNANDIK HAKKA.. GÜVENDİK HALKA..TEŞEKKÜRLER BALIKESİR..
..
İNANDIK HAKKA.. GÜVENDİK HALKA..
TEŞEKKÜRLER BALIKESİR..
TEŞEKKÜRLER ALTIEYLÜL..
TEŞEKKÜRLER KARESİ..
BU ZAFER HEPİMİZİN..
BU, MİLLETİN GÜR SESİ..

Devamı · 1211 Okunma ·Yazdır
Balıkesir ve Altıeylül ilçemiz için hayırlı, uğurlu olsun inşallah..

.
Balıkesir ve Altıeylül ilçemiz için hayırlı, uğurlu olsun inşallah..

Devamı · 1062 Okunma ·Yazdır
Köylerimiz su tankerlerine kavuştu..

Köylerimiz su tankerlerine kavuştu..
Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü ve Özel İdare İşbirliği ile köylerimize su tankerleri temin edildi.. Köylerimiz su tankerlerine kavuştu..

Devamı · 914 Okunma ·Yazdır
Paşaköy'de açılışa katıldık..

Paşaköy'de açılışa katıldık..
Mega Yıldız Lokantasının sahibi Sinan Ergüven arkadaşımızın Paşaköy'de yaptırmış olduğu ÇEŞME ve ÇOCUK PARKI açılışına katıldık. Birey olarak da yapılabilecek güzel işler olabileceğinin en güzel örneğini teşkil eden bu faydalı hizmet için kendisine teşekkür ederiz.. İlçemiz sınırları içerisinde olan Paşaköy'deki açılışa Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşcu, AK Parti Karesi Belediye Başkan adayı Yücel Yilmaz, AK Parti Altıeylül İlçe Teşkilat Başkanı Hasan Safak AK Altieylül, AK Parti Karesi İlçe Teşkilat Başkanlarımız Kemal Aydemir AK Karesi , AKkadınlar Karesi Hülya Kamçi, Akkadınlar Balıkesir Mutlu Aydemir, Meclis Üyelerimizin yanı sıra BTO Başkanı Fahri Ermişler'inde katılması bizleri mutlu etti. Açılış sonrası Paşaköy pazar esnafıyla selamlaştık, Ak Altıeylül Kadınkolları da mobil araçlarında yaptıkları üye çalışmaları ve ziyaretlerle bizlere destek ve güç verdiler..

Devamı · 812 Okunma ·Yazdır
18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 99. yılı

18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 99. yılı
99. yıl dönümünü kutladığımız Çanakkale Zaferi ve Şehitlerimizi anma programı kapsamında Asri Mezarlıkta şehitlerimizi dualarla, şükran ile andık.. Ruhlası Şad olsun..

Devamı · 844 Okunma ·Yazdır
Gökköy, Kabaklı ve Akçakaya ziyaretlerimiz..

Gökköy, Kabaklı ve Akçakaya ziyaretlerimiz..
Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Ahmet Edip Uğur abimiz ile, Gökköy, Kabaklı ve Akçaköy ziyaretlerimizde bulunduk. Bizlere büyük teveccüh gösteren muhterem halkımıza gönül dolusu teşekkürlerimizle.. BİZ SİZLERLE BÜYÜK TÜRKİYEYİZ.. DURMAK YOK.. YOLA DEVAM..

Devamı · 892 Okunma ·Yazdır
Durmak yok, köylerimize 2. turlarımız..

Durmak yok, köylerimize 2. turlarımız..
Aliağa, Ayşebacı, Köseler, Yakupköy ve Halalca köylerimizde yaşadığımız bu güzel karşılama ve misafirperverlikden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.. BİZ SİZLERLE BÜYÜK TÜRKİYE'YİZ..

Devamı · 863 Okunma ·Yazdır
Köylerimizin 2. tur ziyaretlerindeyiz..

Köylerimizin 2. tur ziyaretlerindeyiz..
Ortamandıra, Aynaoğlu, Çitlenbik, Dereköy, Dallımandıra ve Sarıalan ziyaretlerimizde bizlere gösterilmiş olan bu büyük ilgi ve teveccüh için teşekkürlerimizle..

Devamı · 913 Okunma ·Yazdır
18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ......

257 okkalık bir mermiyi kaldırarak olağanüstülük gösteren Havran'lı Seyit Ali Onbaşı'yı, 1916-1917'de Balıkesir Sultanisinden Boğaz harbine katılıp şehit olan 94 vatan evladımızı ve yine Balıkesir Erkek Muallim Mektebinden de şehid olan ceddimizle, atalarımla gurur duyuyor, Şehidlerimizi saygıyla, şükranla anıyorum.. Zekai KAFAOĞLU

Devamı · 846 Okunma ·Yazdır
Gündoğan mahallemizde pazar esnafı ziyareti ve Pilav hayrımız..


Gündoğan mahallemizde pazar esnafı ziyareti ve Pilav hayrımız..
.
.
.


Devamı · 777 Okunma ·Yazdır
TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARININ 14 MART TIP BAYRAMINI KUTLARIZ.

Meclis Üyelerimizden Faruk Özen, güzel bir jest yapıp, kendisi ve ekip arkadaşlarımız adına Diş hekimi olan AK Parti Altıeylül Belediye Başkan adayımız Zekai Kafaoğlu'nun 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.. YOL ARKADAŞLARI, TÜM ALTIEYLÜL TEŞKİLATI ve GÖNÜL DOSTLARI OLARAK BAŞKANIMIZIN VE TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARININ 14 MART TIP BAYRAMINI KUTLAR, SONSUZ BAŞARI ve SAĞLIK DİLEKLERİMİZİ SUNARIZ..YOLUN AÇIK, GELECEĞİN AK ve AYDINLIK OLSUN BAŞKANIM..

Devamı · 747 Okunma ·Yazdır
Plevne Mahallemizin AK Elçileriyle buluştuk..

Plevne Mahallemizin AK Elçileriyle buluştuk..
Ak Altıeylül Kadınkolları'mızın bu fedakar çalışmaları bizleri çok mutlu ediyor. Sabahtan akşama ev ev dolaşıp, çalmadık kapı, girmedik ev bırakmadan büyük bir özveri ile çalışan AK Elçilerimize,mahalleli bacılarımızla bizleri buluşturup bu imkanı hazırladıkları için gönülden teşekkür ederiz..

Devamı · 731 Okunma ·Yazdır
Sakatlar Derneğini ziyaret ettik..

Sakatlar Derneğini ziyaret ettik..
Sakatlar Derneği Balıkesir Şubesi Başkanı Zeki Uslu kardeşimizi ziyaret ettik. AK Parti döneminde Engelli vatandaşlarımız için sunulan imkanlardan oldukça memnun olduklarını ve bu duyarlılığın devamında tüm kuruluşların hassasiyet göstermesini dile getiren Zeki Uslu kardeşimize, Belediye hizmeti vermeye başlarsak bu hassasiyete önem vereceğimizi ve yaşamlarını kolaylaştırmak için var olan bütün engelli kaldıracağımızı söyledik..

Devamı · 783 Okunma ·Yazdır
BÜYÜKŞEHİR'E YAKIŞACAK BÜYÜK PROJELER..

BÜYÜKŞEHİR'E YAKIŞACAK BÜYÜK PROJELER..
AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Edip Uğur abimiz, Karesi Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz kardeşimiz ve Balıkesir Milletvekilimiz Tülay Babuşçu ile projelerimizi inceledik.. BÜYÜKŞEHİR BALIKESİR İÇİN BÜYÜK DÜŞÜNÜYORUZ.. DURMAK YOK, YOLA DEVAM..

Devamı · 880 Okunma ·Yazdır
Harp Malülleri ve Gaziler Derneğini ziyaretimiz..

Harp Malülleri ve Gaziler Derneğini ziyaretimiz..
AK Parti Altıeylül Teşkilatımız ve Meclis Üyelerimizle beraber Harp Malülleri ve Gaziler Deneğini ziyaret ettik. Atasına, ecdadına saygısı olmayan toplumların geleceğinin olmayacağının bilinciyle Harp Malüllerimizin ve gazilerimizin her zaman yanlarında olduğumuzu belirttik..

Devamı · 723 Okunma ·Yazdır
Bilim Teknoloji ve Sanayi Bakanımız Sn.Fikri IŞIK 2. Gündoğan Mahalle mitingimize katıldı.

Bilim Teknoloji ve Sanayi Bakanımız Sayın Fikri IŞIK, bu akşamki 2. Gündoğan Mahallemizde gerçekleştirdiğimiz mitingimize katılarak, bizleri ve Altıeylül İlçemiz Gündoğan mahallesi sakinlerini şereflendirdi. Büyükşehir Balıkesir ve Altıeylül Belediye Başkan adayı Zekai Kafaoğlu için her şekilde destek ve yardıma hazır olduğunu söyleyen Bakanımız 'Zekai Kafaoğlu kardeşim ile 2003-2007 yılları arasında aynı dönemde, ben Kocaeli'nde, o Balıkesir'de İl Başkanlığımız döneminden tanışır, ayrıca samimi dostluğumuz, kardeşliğimiz vardır. Balıkesir ve Zekai Kafaoğlu'na Altıeylül için elimden gelen desteği vereceğim" dedi. Sayın Bakanımıza bizlere vermiş olduğu bu büyük destek ve samimiyetten dolayı gönülden teşekkür ederiz..

Devamı · 679 Okunma ·Yazdır
Avrupa Birliği Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’nu ağırladık..


Avrupa Birliği Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’nu ağırladık..


Devamı · 895 Okunma ·Yazdır
Milli Savunma Bakanımız Balıkesir'deydi...


Milli Savunma Bakanımız Balıkesir'deydi...

Devamı · 704 Okunma ·Yazdır
2.Tur Köy Ziyaretlerimize Başladık...

Köylerde 2. Tur Ziyaretlerimiz devam ediyor
Köy köy, sokak sokak, adım adım Altıeylül için yollardayız.. Biz diğer siyasetçilere benzemeyiz demiştik.. Bir kere değil, defalarca geliriz demiştik.. Salı günü saat 16:00 'da çıktık yola, 10 köy ve mahallede sıkılmadık el, selam vermedik gönül bırakmadan, yağmura, soğuğa aldırmadan.. Son köyümüze girdiğimizde saat 23:15 olmasına rağmen, bizleri bekleyen tüm gönüldaşlarımız değerli köy halkımıza yürek dolusu sevgi, saygı ve hürmetlerimizle.. DURMAK YOK!.. YOLA DEVAM..

Devamı · 839 Okunma ·Yazdır
Halk Eğitim Merkezini ziyaret ettik..


Halk Eğitim Merkezini ziyaret ettik..

Devamı · 883 Okunma ·Yazdır
Bahçelievler Mahallelesine ziyaretimiz..

Bahçelievler Mahallelesine ziyaretimiz..

Devamı · 706 Okunma ·Yazdır
Yıldız mahallemizde AK Elçilerimizleydik..
Yıldız mahallemizde AK Elçilerimizleydik..
AK Parti Ak Altıeylül Kadınkolları Başkanımız Yasemin AKKOL ve AK Kadınlarımızın düzenlemiş olduğu toplantıda, Yıldız mahallemiz AK Elçileriyle bir araya geldik. Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşcu, Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Edip Uğur abimizin eşi Nurgül hanım, Altıeylül Belediye Başkan adayımız Zekai Kafaoğlu'nun eşi Didar hanımın da katılımları bizlere güç vermiştir. Başta Kadın kollarımız olmak üzere, Altıeylül İlçe Teşkilatına, Meclis Üyesi arkadaşlarımıza, gönüllülerimize ve mahalle halkımıza, yanımızda olan, bizlere destek veren herkese gönülden teşekkür ederiz. Biz, sizlerle birlikte BÜYÜK TÜRKİYE'yiz..

Devamı · 701 Okunma ·Yazdır
 
   
Copyright © 2013

Powered by Site copyright © 2002 - 2016 NyFe.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. - 156,985 Tekil Ziyaretçi

yukar